خرید تبلیغات متنی | خرید تبلیغ متنی|تبلیغات متنی


خرید تبلیغات متنی

تبلیغات متنی یکی از رایج ترین منابع درآمدی سایتهای تفریحی و خدماتی است. در تاریخ ۱۵ماه می ۲۰۱۳ مدیر بخش مبارزه با اسپمرها در گوگل، Matt Cutts بر روی اکانت توییتر خود اعلام کرد که پس از آپدیت جدید پنگوئن چندین هزار سایت که به فروش بک لینک میپردازند جریمه خواهند شد.

بقیه در ادامه مطلبخرید تبلیغ متنی

ولی بطور دقیق مشخص نکرده است که چه نوع از این تبلیغات و اشتراک گذاری لینک را مورد هدف قرار داده اند. از آن روز به بعد سایتهای زیادی با افت شدید در ورودی گوگل و میزان بازدید سایت خود مواجه شدند و اگر شما هم جزو این سایتها هستید و از تبلیغات متنی استفاده میکنید، به احتمال زیاد مورد هدف آپدیت پنگوئن 2 قرار گرفته اید.
ولی هفته گذشته Matt Cutts دوباره در اکانت توییتر شخصی خود اعلام کرد که هدف الگوریتم جدید سایتهایی هستند که به فروش تبلیغات متنی و بک لینک مشغولند و از این راه به افزایش پیج رنک دیگر سایتها کمک میکنند.
بک لینک سازی با تبلیغات متنی

تبلیغات متنی یکی از قدیمی ترین و رایج ترین روشهای تبلیغات بوده و هر روز بر سایتهای ارائه دهنده این سرویس افزوده میشود، ولی بنظر میرسد که با این آپدیت دیگر امکان استفاده از این روش نبوده و هزینه پرداختی به جریمه ای که برای سایتها در نظر گرفته میشود نمی ارزد. البته گزارشها نشان میدهد سایتهایی که تبلیغات متنی خود را با لینکهای نوفالو انجام داده اند هنوز با مشکل خاصی مواجه نشده و تغییر آنچنانی در بازدیدهای خود مشاهده نکرده اند.
بدون تبلیغات متنی چه کار کنیم؟

لینک سازی یکی از شاخه های اصلی سئو بوده و روش های مختلفی برای آن وجود دارد. شما می توانید کتاب اختصاصی وبسیما یعنی “آموزش بک لینک سازی با تکنیک های کلاه سفید” را مطالعه کرده و دید خوبی نسبت به استراتژی ها بک لینک سازی بدست آورید. در این کتاب روش صحیح بک لینک سازی با استفاده از روش های اصولی که جریمه گوگل را در بر ندارد، توضیح داده شده است.

بلاگ

تبلیغ متنیتبلیغات متنیخرید تبلیغات متنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *