نکات مهم سئو برای برتری در گوگل


نکات مهم سئو برای برتری در گوگل

درباره ی نکات مهم سئو برای برتری در گوگل ,سئو داخلی ،سئو خارجی ونیز خود سئو مقاله هایی در اختیار گذاشتیه ایم حالا نکات مهم که می توان سایت را در گوگل با امتیاز ترین سایت یا بهترین سایت بکند ؛ پس باید ابتدا این نکات را بدانیم و آنها را در سایتمان رعایت کنیم تا گوگل نیز سایت را بهینه کند و برترین سایت کند.با ما آشنا شود تا با نکات مهم سئو آشنا شویم.

بقیه ی متن در ادامه ی مطلب

ما امیدواریم که در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو نیز از همین روش استفاده شود. به این ترتیب سئو کاران چک لیست خود را ایجاد کنند و طبق آن بتوانند، تمام مواردی را که باید در مقاله بعدی برای سئو بهتر رعایت شود را بررسی کنند و مطمئن شوند که تمام موارد لازم در مقاله بعدی درست رعایت شده است. داشتن یک چک لیست به تنهایی موفقیت یک سایت را تضمین نمی کند. آما داشتن آن کمک می کند که مطئمن شویم پست ایجاد شده بالاترین شانس برای رتبه گیری در گوگل را دارد.

نکات مهم رعایت کردنی در سئو:

کلمات کلیدی مناسبی را انتخاب کنید

اولین گام بسیار ساده است. در این گام باید عبارتی که میخواهید مقاله شما با آن در گوگل به نمایش در بیاید را مشخص کنید. فرض کنید سایتی میخواهد مطلبی درباره اسباب بازی مناسب برای سگ های کوچک بنویسد. قطعا اولین کار این است که مطمئن شود که کاربران دقیقا چه عباراتی را بیشتر جستجو می کنند.

تحقیق از رقبا

حالا که عبارت کلیدی مد نظر خود برای کسب رتبه در گوگل را یافتیم. باید کمی درباره آن کندوکاو کنیم. برای اینکار باید از حالت جستجوی بصورت ناشناس یا private browsing  مرورگر خود استفاده کنیم. (در مرورگر کروم Chrome به آن  Incognito  گفته میشود، در سافاری Safari با عبارت Private مشخص شده است و در مرورگر اینترنت اکسپلورر با عبارت InPrivate ) سپس عبارت مد نظر را جستجو می کنیم و به صفحه نتایج جستجو نگاه می اندازیم. تمام سایتهایی که در این صفحه مشاهده می کنیم رقبای ما هستند.

کلمه کلیدی را در عنوان صفحه خود به کار ببرید

قرار دادن کلمه کلیدی در عنوان صفحه به هیچ عنوان کار سخت و دشواری نیست. اما انجام آن کاملا ضروری است.

عنوان صفحه باید آنقدر جالب باشد که کاربران بخواهند روی آن کلیک کنند! لینک بیلدینگ و ایده سطل سوراخ نمونه ای از بکارگیری کلمه کلیدی در عنوان در کنار حفظ جذابیت آن است.

 بهترین محتوا را بنویسید

حالا که میدانید رقبای شما چطور عمل می کنند. باید محتوایی بنویسید که از همه آنها بهتر باشد. این قسمت سخت ترین بخش سئو یک سایت است. محتوای شما باید خارق العاده باشد.

اهمیتی ندارد که محتوای یک پست مهمان را مینویسید. یا یک صفحه فروش آنلاین را ایجاد می کنید و یا آنکه محتوای صفحه فرود برای خرید یک کالا را تهیه میکنید. در هر حالت محتوای شما باید از سایر محتواهای موجود در آن زمینه بهتر باشد. در غیر این صورت نه گوگل و نه مخاطبان شما، اهمیت به محتوای شما نخواهند داد.

از کلمه کلیدی در سرتیتر ها استفاده کنید

بیشتر صفحات وب را میتوان با قرار دادن یک عنوان در بالا و سرتیترها در داخل صفحه بهینه سازی کرد.

اگر کلمات کلیدی در عنوان و سر تیترها بکار روند، نه تنها خواندن مقاله برای کاربران ساده تر خواهد بود بلکه گوگل دقیقا همان محتوایی را در سایت شما خواهد دید که واقعا در سایت شما وجود دارد. پیشنهاد می گردد که حداقل یکی از سرتیترهای داخل صفحه دقیقا کلمه کلیدی مربوطه باشد.

 از کلمات کلیدی در نام و متن صفت ALT، تصاویر استفاده کنید

در صفحه شما اگر تصویری وجود دارد، میتوانید از آن برای بهینه سازی مطلب خود برای گوگل استفاده کنید. برای اینکار باید دو مرحله زیر را انجام دهید

  • استفاده از کلمه کلیدی در نام عکس
  • استفاده از کلمه کلیدی در متن صفت ALT

درج لینک های داخلی

اگر شما خودتان محتوای خودتان را تبیلغ نکنید. چرا دیگران باید چنین کاری انجام دهند. قرار دادن لینک های داخلی به مقالات مختلف در سئو سایت اهمیت زیادی دارد.

قطعا اگر شما بتوانید مقالات قبلی خود را ویرایش کنید و به مقالات جدید خارق العاده خود لینک بدهید رتبه مقالات شما بهبود خواهد یافت.

عمومی

چندین نکات که باید در سئو رعایت شودمهم ترین نکات در سئونکاتی مهم در سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *