سئو ، اهداف سئو و تاریخچه ی سئو چیست؟

سئو چیست؟


سئو چیست؟

سئو چیست؟ سئو برگرفته از Search Engine Optimization است که به آن SEO یا بهینه سازی موتور جستجو نیز می گویند که همه ی آن ها به یک معنی هستند. دوستان عزیزی که میخان خودشون سایت خودشونو سئو کنن میتونن با خرید بک لینک از سایت ون بک لینک شروع بکار کنن.

سئو چیست؟

مزایای سئو

مزایای سئو به معنی فريب يا دستکاری موتور‌های جستجو با راه ‌های غير اخلاقي نيست! سئو براي کمک به بهتر شدن رويت و ارتباط وب سايت ‌ها در نتايج جستجوی طبيعی با هدف رسيدن به بالاترین رتبه‌ بندی ها، ايجاد شده‌ اند.

تعریف دیگری که برای سئو می توان گفت: “مجموعه‌ ای از روش‌ ها برای تغيير استراتژيک وب سايت‌ هاست”. سئو به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، می پردازد.

سئو فرآيند راحتی نيست که به آسانی پياده‌ سازی شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌ ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌ های رتبه‌بندی خود غير قابل پيش‌ بيني بوده؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو آپدیت نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه می باشد.

سئو یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که به وسیله ی سئوکار انجام می گردد. الگوريتم رتبه‌ بندی گوگل بيش از 200 معيار جهت رتبه‌ بندی يک سايت را داراست. به همین جهت مهندسين سئو باید مهم‌ ترين معيار‌ها را جهت پياده‌ سازی موفق سئو بدانند.

تاریخچه ی سئو چگونه است؟

در این بند از مقاله می خواهیم بدانیم تاریخچه ی سئو چگونه است؟ در اوايل سال 1990 اولين موتور‌های جستجوگر کار خود را شروع کردند؛ بعضی از محبوب‌ ترينشان Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند. در آن زمان مردم موتورهای جستجو را به عنوان يک ليست فهرست شده نگاه می دیدند که همانند صفحه زرد، سئو اوليه بر اساس حروف الفبا انجام مي‌شد. در اين ليست صفحاتي همچون AAA در بالاي اين ليست موجود بودند.

اهداف سئو چیست ؟

می خواهید بدانید اهداف سئو چست؟ هدف بزرگ سئو یازی رساندن به وب سايت‌ ها در به دست آوردن رتبه بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران می باشد. نشان دادن بيشترين صفحات مرتبط با سوالات وارد شده در جستجو، مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو دارد که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را می یابد و نز موتور جستجو قابل اعتماد مي‌ گردد زیرا الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نمایش مي ‌دهد.

 

به صورت کلی اهداف سئو را به شکل زیر می توان خلاصه کرد:

  • در بازدید وب سایت تاثیر بسیار زیادی دارد.
  • باعث به وجود آمدن برند می شود.
  • باعث اضافه تر شدن ترافیک سایت خواهد شد.
  • باعث می شود تا وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بالاتری برخوردار شود.
  • باعث زیاد شدن فروش محصولات خواهد شد.
  • بهترین ابزار برای تبلیغات می باشد.

بلاگ

اهداف سئو چیست؟تاریخچه ی سئو چیست؟سئوسئو چیستسئو چیست؟قوانین سئومزایای سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *