افزونه WP Smush

افزونه WP Smush : وقتی از چیز مفیدی صحبت می کنیم ، بدون تصویر زیبا و مرتبط کاملاً ناقص است. تصاویر همچنین به بهینه سازی بهتر محتوای شما کمک می کنند ، اما در عین حال زمان بارگذاری آن را افزایش می دهند.

هرکسی که در سئو کار کند می داند که موتورهای جستجو می توانند با سرعت بیشتری وب سایت های کارآمدتری را بارگیری کنند و استفاده از تصاویر بیشتر ایده خوبی نیست.

علاوه بر این ، برای افزایش زیبایی محتوا حداقل به یک عکس نیاز دارم. یک راه سریع برای اضافه کردن تصاویر سنگین به محتوای وب سایت خود بدون تأثیر بر زمان بارگذاری صفحه ،

بهینه سازی تصاویر است. منظور ما هنگام صحبت در مورد بهینه سازی ،

کاهش سایز تصویر بدون به خطر انداختن کیفیت است. انجام دستی آن می تواند زمانبر باشد و شما باید هر تصویر را به صورت جداگانه پردازش کنید و یا از بهترین افزونه وردپرس برای پردازش آن استفاده کنید.

انتخاب یکی از این گزینه ها بسته به میزان کار و کیفیتی که در نظر دارید کار عاقلانه ای است

Smush.it یک سرویس آنلاین از یاهو است که می تواند به شما کمک کند تصاویر را بدون آسیب رساندن به کیفیت فشرده کنید. همچنین یک افزونه وردپرس به نام Smush.it وجود دارد

که می تواند همان عملیات را انجام دهد و هنگام نصب و فعال سازی این افزونه ، تصاویر به طور خودکار فشرده می شوند و تاثیری در کیفیت تصاویر ندارند.

تصاویر وب سایت شما را بسیار کند می کنند ،

بنابراین بهینه سازی تمام تصاویر مهم است. چندین ابزار و افزونه وردپرس وجود دارد که به شما امکان می دهد تصاویر را بهینه کنید. این ابزارها به شما امکان می دهند نحوه عملکرد سئو را بهتر کنترل کنید.

این امر باعث بهینه سازی حجم پرونده و بارگیری سریعتر صفحات می شود.

 

اخیراً بسیاری از کاربران در مورد جوانب مثبت و منفی استفاده از افزونه ای مانند WP Smush پرسش دارند

که ما در این مطلب از راش وب به سوالات آنها پاسخ خواهیم داد. در این مقاله، ما در مورد جوانب مثبت،

منفی و گزینه های دیگر WP Smush برای بهینه سازی تصاویر در وردپرس صحبت خواهیم کرد

WP Smush چیست

WP Smush یک افزونه وردپرس است که به افرادی که سایت وردپرس را طراحی کرده اند اجازه می دهد

تصاویر را بدون از دست دادن کیفیت بهینه کنند. هنگام شروع smush.it ، گزینه ای که باید در نظر بگیرید فشرده سازی تصویر بارگذاری شده پس از فعال سازی افزونه است ،

اما آخرین نسخه ویژگی جدیدی به نام Bulk smush.it را اضافه کرده است. آره. این ویژگی تمام تصاویر قدیمی را در پوشه تصویر وردپرس فشرده می کند ، که برای کاهش زمان بارگیری محتوای قدیمی بسیار مفید است.

در این حالت ، اگر یک وبلاگ بزرگ با تصاویر زیاد داشته باشید ، می توانید به راحتی همه چیز را ذخیره کرده و تمام تصاویر قدیمی را فشرده کنید.

جوانب مثبت WP Smush

استفاده از WP Smush بسیار آسان است و می توانید هنگام بارگذاری تصاویر در وردپرس سایت آن را بهینه کنید.

برای تصاویر قدیمی ، می توانید به Media> WP Smush بروید و حداکثر 50 تصویر را همزمان بهینه کنید

برای مبتدیان، این یک راه آسان و ساده برای بهینه سازی تصاویر و بهبود عملکرد سایت خود است.

جوانب منفی WP Smush

از نظر عملکرد تفاوت چندانی با افزونه های مشابه ندارد و از طریق روش های دیگر می توانید به راحتی نتایج یکسانی را بدست آورید.

اگر یک عکس 3 مگابایتی در سایت وردپرس بارگذاری کنید ، WP Smush بدون کاهش کیفیت 10-20 درصد آن را کاهش می دهد ،

اما اندازه این پرونده هنوز از 2.4 مگابایت به 2.7 مگابایت است که به نظر می رسد بسیار زیاد است.

WP Smush باعث می شود نتوانید درجه بهینه سازی تصویر را کنترل کنید. اگرچه اندازه پرونده را کاهش می دهد ، اما در بعضی موارد بهترین راه حل نیست.

نحوه استفاده از افزونه WP Smush در وردپرس

همانطور که در قسمت های پیشین گفته شد، یکی از بهترین راه های بهبود عملکرد وردپرس،

بهینه سازی تمامی تصاویر استفاده شده در وبسایت شما است. فشرده سازی تصویر شامل نصب یک بهینه ساز تصویر مانند WP Smush می شود

جایگزین های WP Smush

EWWW Image Optimizer یک افزونه وردپرس است که هنگام بارگذاری تصاویر آنها را بهینه می کند و همچنین می توانید تصاویر آپلود شده را بهینه کنید.

همچنین به شما امکان می دهد قالب پرونده را تغییر دهید ، بنابراین می توانید قالبی را انتخاب کنید که اندازه تصویر را کوچکتر کند.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک تصویر PNG بارگذاری کنید ، تبدیل آن به JPEG می تواند پرونده را کوچکتر کند.

Imsanity به شما این امکان را می دهد تصاویر بزرگ خود را در وردپرس تغییر اندازه دهید. بر خلاف افزونه های ذکر شده در بالا، Imsanity به شما امکان می دهد حداکثر اندازه پیش فرض را برای تصاویر خود انتخاب کنید

بهترین قسمت این است که می توانید در صورت لزوم تصویر را بهینه کنید.

می توانید سطح فشرده سازی تصاویر JPEG و تعداد رنگها را در پرونده های PNG انتخاب و تنظیم کنید. با وارد کردن این تنظیمات ، تصویر پیش نمایش و اندازه پرونده را نیز نشان می دهد.

Gimp یک جایگزین رایگان برای فتوشاپ است. ممکن است شکل ظاهری آن به اندازه فتوشاپ کامل نباشد ، اما می تواند تصاویر را برای وب بهینه کند

 

 

بهینه سازی تصویر بهتر است در خارج از محیط وردپرس انجام شود. ما برای شما نحوه آموزش بهینه سازی تصاویر برای وردپرس یک آموزش دقیق نوشتیم.

اگرچه می توانید از یکی از گزینه های WP Smush یا WP Smush استفاده کنید ،

اما با ابزارهایی مانند Photoshop ، GIMP ، JPEGMini و TinyPNG نتیجه خوبی نخواهید گرفت. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه با استفاده از WP Smush و سایر گزینه ها تصاویر را بهینه کنید

دسته‌بندی نشده

WP Smush چیستافزونه WP Smushجایگزین های WP Smushجوانب مثبت WP Smushجوانب منفی WP Smushنحوه استفاده از افزونه WP Smush در وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *