اعتبار سایت چیست و تاثیر آن بروی کسب و کار چگونست؟


اعتبار سایت چیست و تاثیر آن بروی کسب و کار چگونست؟

امروزه اعتبار سایت یک اعتبار معتبری شناخته شده که هر سایتی این اعتبار را ندارد وبروی کثب کار رابطه ی مستقیم را دارد اگر اعتبار سایت بیشتر باشد ان مواقع کسب وکارش نیز بیشتر خواهد شد همراه ما باشید تا با این اعتبار و رابطه ی ان با کسب و کار بیشتر اشنا شویم. سایت ون بک لینک گرداورنده این پست میباشد.

بقیه متن در ادامه مطلب

اعتبار سایت چیست؟

اعتبار سایت به این معنا می باشد که سایت خود به سایتی معتبر و قابل اعتماد تبدیل کنید. سایت معتبر و قابل اعتماد در کسب و کار شما بسیار مهم و تاثیرات بسزایی در کسب و کار شما دارد. سایت تصویری از شما و کسب و کارتان می باشند که کاربران با آن شما را می شناسند. بازدیدکننده ها، با هدف بررسی عملکرد کسب و کار یا حتی میزان محبوبیت شما، به وب سایت تان می آیند. شرکت ون بک لینک در زمینه خرید رپورتاژ آگهی نیز فعالیت میکند.

موتورهای جستجو از سایت شما درک خوبی داشته باشند

اعتبار سایت از نکات بسیار مهم در بهبود کسب و کار شما می باشد. کاربران و مشتریان شما وقتی از شما خرید میکنند که به سایت شما اعتماد داشته باشند. وقتی یک فروشگاه اینترنتی دارید یا با مجموعه ای از اطلاعات حساب کاربران خود را دارید باید در جلب اعتماد آنها بیشتر تلاش کنید.

سایت زمانی مورد کاربرد و استفاده قرار میگیرد که به سادگی قابل دسترسی برای کاربران باشد که این امر باعث اعتبار بیشتر سایت می شود. همینطور به آسانی و سادگی استفاده کردن از سایت با نوع طراحی سایت نیز قابل تشخیص می باشد.

نکاتی مهم برای کسب اعتبار بیشتر سایت:

موتورهای جستجو با استفاده از الگوریتم خود و ربات ها سایت شما را مورد بررسی قرار می دهند و به سایتتان رتبه می دهند. به این خاطر اگر کار سئو سایت خود را طبق الگوریتم های بروز شده گوگل و قوانین محتوا انجام دهید مطمنا سایت شما رو به پیشرفت قدم خواهد گذاشت و رتبه بهتری در موتورهای جستجو بدست خواهید آورد. اینها جزو اولین چیزهای است که کاربران در سایت شما خواهند دید.

بدست آوردن رنک و رتبه بهتر در اعتبار سایت شما تاثیر بسیار زیادی دارد.

کسب اعتبار در شبکه های اجتماعی

کسب اعتبار سایت در کسب و کارتان برای بدست آوردن اعتبار کلی بسیار مهم می باشد. سعی کنید لینک  صفحه های اجتماعی خود را که در آنها فعال هستید را در سایت خود قرار دهید. همینطور تهیه فهرستی از برندها و مشتریانی که با شما همکاری داشته اند هم تاثیری مثبتی در اعتبار سایت دارد. نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

میزان رضایت مشتری و نظرات آنها

کسب رضایت مشتری وقتی دارای کسب و کار اینترنتی باشید یا نباشید دارای اهمیت زیادی است. اینکه بتوانید تجربه کاربری خوب یا بد را به مشتری و کاربر خود انتقال دهید باعث دریافت نظرات مثبت یا منفی کاربران می شود.

نظرات مثبت کاربران و مشتریان خود را در معر دید بگذارید ولی از درج نظرات تقلبی پرهیز کنید. چون کاربران و مخاطبانتان داری هوش بالایی می باشند و میتوانند آن را تشخیص دهند.

 

سایت خود را بروز نگه دارید

وقتی سایت خود را در سال 2008 طراحی کرده اید و هنوز بدون تغییر همان گونه است باید بطور دقیق بگویم اهداف سایت خود را محقق نکرده اید و تعامل با کاربران خود از از دست داده اید.

بروز نگه داشتن محتوا و سایت شما به این معنی است که کسب و کار شما رو به پیشرفت است. با بروز نکردن سایت خود به نخاطبان خود این پیام را می دهید که رشد و پیشرفت برایتان اهمیت زیادی ندارد.

اطلاعات تماس قابل دسترس

باید کسب و کار شما برای مخاطبین قابل دسترس باشد تا بتوانند به شما اعتماد کنند.ارتباط با شما برای کاربران شما بسیار مهم است.برای به وجود آوردن اعتبار آدرس ایمیا و آدرس الکترونیکی و فیزیکی و همینطور شماره تماس خود را در سایت خود قرار دهید.

همینطور اگر سایت شما با عضویت افراد قابل دسترسی می باشد با این حال نیز باید اطلاعات ارتباط با شما در دسترس مخاطبین شما باشد.

طراحی وب عالی که موجب Navigation یکپارچه می شود

تحقیقات گواه این است که 94% بازخورد Navigation یک سایت با طراحی سایت ارتباط دارد. اگر طراحی سایت شما طوری باشد که مخاطبین با سختی بین صفحه های آن بتوانند Navigate کنند یا وقتی در حال جستجو در سایت و دیدن قسمت های مختلف گم شوند دکسب و کار شما تاثیر منفی خواهد گذاشت.

به همین ترتب اگر مخاطب شما بتواند Navigation سایت شما را درک کرده و با سرعت به قسمت مد نظر خود برود، در اعتبار سایت شما تاثیر مثبتی خواد داشت و آن را افزایش می دهد.

 

سرعت بارگذاری در سایت

به طور واضح اگر لود شدن سایتتان بیش از 2-3 ثانیه به طول بینجامد کاربر سایت شما را با علامت ضربدر جریمه میکند.این کار باعث دیده نشدن محتوا سایت شما می شود. به این ترتیب شما مخاطبینی که میتوانستند تاثیر مثبتی در افزایش اعتبار سایت شما داشته باشند را از دست داده اید.

اعتماد به امنیت سایت

به طور واضح برای دریافت مدرک امنیت سایت خود اقدام کنید چون تاثیر زیادی در اعتماد مشتری به سایت شما دارد. نمادهای امنیت، به وسیله سازمان های امنیت واسطه و اینکه کاربران اعتماد بیشتری نسبت به تراکنش ها داشته باشند ساخته و ارائه می شوند. برای همین وقتی میخواهید یک کسب کار اینترنتی داشته باشید کسب این نشان برای سایت شما الزامی می باشد.

برای اینکه بتوانید اعتماد و نماد امنیت SSL را برای سایت خود با صرف هزینه هایی بدست آورید اصلا چیز بدی نخواهد بود.

لینک ها و خطاها

صفحات و لینک هایی که وقتی مخاطب بر روی آن کلیک می کند و با صفحه خطا روبرو می شود بسیار برای از بین بردن تجربه کاربری شما ضرر دارد. با اینکار اعتبار سایت شما کمتر خواهد شد. به این خاطر قبل از مواجه شدن کاربران با این مشکل سایت شما مشکل آن را رفع کنید.

عمومی

اعتبار سایت چیستاعتبار سایت چیست و تاثیر آن بروی کسب و کار چگونست؟کسب و کارکسب و کار اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *